Про це секретар РНБО написав у мережі Х. Він наголосив, що останнім часом активізувалися "актори-розвідники", ймовірно, натякаючи на Олексія Арестовича.

Дивіться також "Ізраїль після поразки захопить Україну": Кива видав серію нових маразмів та намалював карту

Данілов закликав українців бути "інформаційно охайними"

Секретар РНБО підкреслив, що єдиний шанс Росії здолати Україну – це вносити розкол в українське суспільство, аби розпалити внутрішнє протистояння. Саме такий план реалізовував Кремль протягом останніх десятиріч – ділив народ на "сорти", формував проросійські партії, фальсифікував історію й підкупав українських чиновників.

Україна провела наймасштабнішу чистку російської агентури, втім ФСБ не полишає спроб створити нову мережу. Данілов стверджує, що російські спецслужби намагаються створити нову мережу агентів у "політичному проєкті". За його словами, такі "експерти" будуть орієнтовані на "залишки проросійськи налаштованого населення", а паралельно – розхитуватиметься процес внутрішньої дестабілізації у суспільстві.

Ознаками подібної діяльності є різка активізація різноманітних "експертів", "акторів-розвідників" та іншого роду аферистів у просуванні російською мовою російської ж повістки. Саме вони цієї миті волають про "провал" контрнаступу, натякають на необхідність перегляду цілей війни (і це вже не вихід на кордони 1991 року), роздають поради як воювати ЗСУ, видають фальшиві інсайди про "конфлікти" серед військово-політичного керівництва, закликають прийняти "хороших руських" і зрештою натякають, що з Росією необхідно домовлятися,
– мовиться у дописі з натяком на "розвідника" Арестовича.

Данілов наголосив, що правоохоронці уважно відстежують усі проросійські заяви й прояви ворожих дій. Тому секретар РНБО закликає українців "проявити вискоку ступінь інформаційної охайності, щоб не забруднитися продуктами російської інформаційної "життєдіяльності".

Арестович "відповів" на пост Данілова

Олексій Арестович відреагував на допис секретаря РНБО й намагався "виправдатися". Він заявив, що у державі "кожен має свою функцію". Втім, наприкінці він кинувся на Олексія Данілова зі звинуваченнями.

"Є функція і в секретаря РНБО. П**діти державною. А ні, він ще носить слайди Президенту, я кілька разів бачив. Іншої користі від нього за два з половиною роки в Офісі я так і не помітив. І якщо Ви вважаєте, що ваше життя не має сенсу і Ви займаєтесь незрозуміло чим, то пригадайте, що окрім ООН є ще секретар РНБО України", – написав Арестович.

Арестович
Арестович "образився" на допис Данілова / Скриншот

Скандальні заяви Арестовича: останні новини

  • Олексій Арестович 15 жовтня розкритикував дії чинної влади. У своєму телеграм-каналі він опублікував допис, у якому розкритикував контрнаступ ЗСУ й заявив, що українське керівництво "вичерпало межу компетентності". Ба більше, він почав закликати до проведення виборів.
  • Проросійська риторика Арестовича останнім часом набрала чималих обертів у дописах і виступах. Так, кілька днів тому він розкритикував владу через оборону Бахмута й недостатнє формування оборони.
  • Крім того, Арестовича почали активно цитувати російські пропагандисти. Його висловлювання з критикою чинної влади тепер стали чи не найголовнішими новинами.