Секретар Ради національної безпеки на оборони Олексій Данілов чітко відповів на такі відверто цинічні заяви глави країни-агресорки. Про це він ексклюзивно сказав 24 каналу.

Увага Ворог потужний, ситуація небезпечна, – Данілов про те, що зараз відбувається на Луганщині

У нас іде війна. Я не знаю, до чого приводять оці його (Путіна – 24 канал) "лякалки",
– сказав Данілов.

Секретар РНБО пояснив, що кремлівський глава пропонує, щоб ми не отримали зброю, здалися та підписали капітуляцію.

"Я категорично проти таких подій і вважаю, що капітуляцію має підписувати зовсім інша країна. Це моя публічна позиція. А те, що Путін може своїми ракетами пошкоджувати будь-яке наше місто, на жаль, це факт", – додав Данілов.

І наголосив: якби у нас було достатньо засобів для того, аби захищатися, це суттєво допомогло б вибивати ворога з наших територій. Саме тому й тривають перемовини з партнерами.

Тож він сподівається, що вже найближчим часом ми отримаємо необхідну зброю для нашого захисту й тоді "усе стане на свої місця".

Що відомо про останні погрози Путіна

  • Путін в інтерв'ю на одній зі своїх пропагандистських помийок пообіцяв застосовувати свої засоби ураження по тих об'єктах, удари по яких поки що не завдавалися, якщо Україна отримає ракети далекої дії.
  • Водночас Путін заявив, що у постачанні американських РСЗВ Києву "немає нічого нового", оскільки на озброєнні української армії перебувають нібито "аналогічні системи радянського зразка з такою ж дальністю".
  • Російський президент також назвав це "заповненням втрат української бойової техніки" і нібито це "нічого не змінює насправді".

Повністю інтерв'ю з Даніловим: дивіться відео