Про це в ефірі телемарафону розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Зокрема, він відзначив, що у Сполучених Штатах починає все частіше лунати слово "перемога" поруч з Україною, інформує 24 Канал.

Цікаво У мороз вони намагатимуться нашкодити, – Данілов про те, як Росія готується до масованих атак

Данілов відреагував на заклики республіканців

Секретар РНБО наголосив, що кінцевою метою війни є українська перемога. Саме тому він запевнив, що у Сполучених Штатах зрештою почали коректно ставити питання.

До певного часу ми чули такі словосполучення: до того часу, як це буде потрібно Україні й Україна має визначитись сама. Ми визначились — це перемога. Це абсолютно коректний, як на мене, меседж,
– наголосив він.

Данілов також зазначив, що варто розуміти, в який спосіб наша держава спільно з партнерами досягне цієї перемоги. Водночас секретар РНБО додав, що західні політики занепокоєні можливим розпаду Росії й кому зрештою перейде весь ядерний арсенал, через що не так діють радикально проти неї.

Держдеп впевнений у наданні фінансування Україні

Речник Держдепу Метью Міллер 1 листопада під час брифінгу зазначив, що запит на фінансування України ухвалить Конгрес, коли його висунуть на голосування. Він також запевнив, що США не втратили уваги до потреби підтримувати Україну в боротьбі проти Росії й надалі залишатимуться зосереджені на цьому.

Ми вважаємо практичним питанням, що коли запит на фінансування для України висунуть на голосування – він пройде в обох палатах Конгресу,
– сказав Міллер.

Речник також розповів, що Сполучені Штати допоможуть Україні захиститись від жахливих атак, які Росія продовжує здійснювати проти українців. Зокрема, він відмітив прихильність США до України, що підтверджується промовою президента США Джо Байдена в Овальному кабінеті про підтримку нашої держави.

Республіканці виклали вимоги для фінансування України

  • Представник Республіканської партії від штату Каліфорнія Майк Гарсіа опублікував заяву, де помістив низку вимог до адміністрації президента Байдена щодо ухвалення пакета допомоги для України. Серед вимог містилося й надання "стратегії фактичної перемоги" України у війні.
  • Крім того, Гарсіа вимагає отримати інформацію про зброю, яку постачають Україні, та як вона допоможе у війні. Окремі вимоги стосуються й Казначейства на Міністерства фінансів, які мають повідомляти про виконання російських санкцій.
  • Раніше Джо Байден запропонував виділити пакет допомоги на суму майже 106 мільярдів доларів для України, Ізраїлю, Тайваню та ще кільком країнам. Однак це рішення зустріло опір серед конгресменів, які закликали голосувати за пакети допомоги окремо.