Загалом, цих критеріїв є дві. Їх Данилюк назвав в ефірі програми "Ґуд найт Юкрейн" на 24 каналі.

Важливо Катастрофу вбачають не у відставці Смолія, – Фурса про відставку голови Нацбанку

На питання журналіста, хто, на його думку, може зараз обійняти цю посаду, він відповів: "Я не хочу зараз називати прізвищ". Проте Данилюк розповів про критерії наступного кандидата:

  1. Це має бути потужна незалежна політична фігура, яку всі сприймають.
  2. Це не має бути людина з партії "Слуга народу".

За його словами, зараз важливо показати президентові, що він серйозно розглядає кандидатури. Він вважає, що це шанс для Зеленського показати новий підхід.

Я думаю, що зараз важливо, яке рішення буде наступним – хто буде наступним очільником Нацбанку. Це рішення є ключовим. Зрозуміло, що Смолія звільнять. Це вже навіть не питання,
– заявив Данилюк.

Також він додав, що незалежний Національний банк – це синонім розвитку економіки України. Залежний Нацбанк – це велика проблема.

Що відомо про ймовірних кандидатів на посаду голови Нацбанку: коротко

  • Одним з головних кандидатів на посаду очільника НБУ називають Кирила Шевченка. Він голова правління "Укргазбанку". Про це повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в коментарі 24 каналу.
  • Інший ймовірний кандидат – Володимир Лавренчук. Колишній голова правління "Райффайзен банку Аваль". Він вже був кандидатом на посаду голови НБУ після відставки Валерії Гонтаревої.
  • Тимофій Милованов. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в уряді Олексія Гончарука та президент Київської школи економіки.

Хто може очолити НБУ інфографіка 24 каналуХто може очолити НБУ / Інфографіка 24 каналу