За даними моніторингових каналів, існує загроза атаки аеробалістичними ракетами "Кинджал". Власне, їх на собі несе МіГ-31К, який злетів з російського аеродрому.

Читайте також Більшість російських ракет вночі летіли на Київ: звіт про роботу ППО по всій Україні

Що відомо про загрозу з неба

У ніч проти 6 червня росіяни атакували Україну

  • Зауважимо, що російські військові продовжують терор мирного населення України. У ніч проти 6 червня вороги атакували нашу країну зі стратегічної авіації.
  • За даними Повітряних сил ЗСУ, ворог з 00:30 по 04:00 атакував Україну крилатими ракетами Х-101/Х-555 повітряного базування. Випускали їх з шести стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря.

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних сил Збройних Сил України знищено усі 35 крилатих ракет,
– кажуть у Повітряних силах.

  • Там зауважують, що більшість цих крилатих ракет летіли у зону відповідальності повітряного командування "Центр". Якщо конкретніше, то в напрямку столиці

Правило "двох стін" чи укриття

Речниці ОК "Південь" Наталія Гуменюк пояснила, чому важливо йти до укриття під час повітряної тривоги. За її словами, правило "двох стін" можна використовувати лише у критичних ситуаціях. Вона наголосила, що стіни будинків не можуть надійно захистити, якщо порівняти з повноцінним укриттям.

Воно більше працює у випадку обстрілів, як-от у Херсоні. Тоді, коли ворог зблизька атакує населений пункт і робить це раптово. Себто під час артилерійських або мінометних обстрілів. А от під час ракетної загрози слід перебиратися до укриття.