1 лютого 2023 року ДБР проводить обшуки у керівників податкової Києва. Про це журналісти повідомляють із посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

До теми На Львівщині ДБР викрило на хабарництві начальника військкомату

У кого проводять обшуки

За словами журналістів, ДБР проводить слідчі дії у виконувача обов'язків голови податкової служби Києва та заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у столиці.

До тіньового обігу потрапило понад 30 мільярдів гривень держави

Джерела видання повідомили, що ДБР розслідує факт незаконного отримання відшкодування ПДВ з державного бюджету, зокрема шляхом зловживання владою та службовим становищем представниками податкових органів.

Через такі дії до тіньового обігу потрапило понад 30 мільярдів гривень державних коштів,
– мовиться у повідомленні.

ДБР розшукує корупціонерів в держорганах

  • На початку грудня Державне бюро розслідувань провело обшуки у двох департаментах КМДА. Справа стосується нецільового використання рекреаційних земель одного із парків Києва та зловживання владою.
  • У січні на Одеській митниці викрили масштабну схему – її працівники брали гроші з усіх, хто перевозив товари через кордон.
  • Через кілька тижнів у Дніпрі виявили осіб, які привласнювали продукти, що призначались для ЗСУ. У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а до військових частин надсилали зовсім інші об'єми. Залишок продукції вони перепродавали через мережу посередників,
  • Наприкінці цього ж місяця ДБР викрило на хабарництві начальника територіального центру комплектування та виконувача обов'язки голови військово-лікарської комісії військкомату у Львівській області.