Вказівка скасувати відключення до кінця доби місцевим обленерго надійшло від НЕК "Укренерго". Трапилося це за відсутності обмеження ліміту потужності. Тож де світлим буде увесь день, розповідає 24 Канал.

Важливо Відключення світла в Україні сьогодні: графіки та перелік міст

Світло не вимикатимуть в 11 областях

Як повідомили у своїх соцмережах обленерго, світло до завершення доби другого дня року не вимикатимуть у:

Ба більше, у Запорізькій області, якщо ситуація не вимагатиме змін, відключень світла не передбачають аж до 6 ранку 3 січня.

Однак в обленерго наголосили, що у разі погіршення ситуації можливі застосування аварійних відключень. Адже потреба економії електроенергії й надалі залишається надважливим завданням.

Маємо надію, що таких світлих днів у 2023 році буде багато!
– зазначили у "Львівобленерго".

Розумне використання – все ще необхідність

В обленерго зазначили, що додаткові обсяги світла для побутових споживачів вдалося вивільнити завдяки свідомій поведінці українського бізнесу та обмеженню роботи промисловості. Також допомогла й тепла погода за вікном.

Однак попри такий подарунок від енергетиків українців закликають й надалі користуватися електроенергією з розумом. Для цього варто:

  • не вмикати водночас усі електроприлади,
  • не вмикати електроприлади, у яких немає нагальної потреби,
  • використовувати енергомісткі прилади не у пікові години навантаження.

Але це зовсім не означає, що можна забути про економію електроенергії. Не користуйтесь одночасно кількома приладами, вимикайте зайве освітлення і вимикайте з розеток те, чим не користуєтесь,
– підкреслила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.


Розумне використання енергомістких приладів / Інфографіка 24 каналу