Заступник голови антикорупційного комітету Верховної Ради Ярослав Юрчишин вирішив перевірити, чи дійсно одіозний політик перебуває на передовій.

До теми Як Добкін на танку став передвісником полегшеної версії ОПЗЖ

Де ж воює Добкін

Виявилося, що про військову службу ексдепутата нічого не відомо. Тож залишається незрозумілим, де саме воював Михайло Добкін.

Вирішив це перевірити. У Міноборони та інших структурах про цього бравого героя нічого не чули. Про це я дізнався з відповідей на мої депутатські звернення. Де ж свої подвиги здійснює поціновувач усього російського?
– зазначив Юрчишин.

У мережі він опублікував відповідь на своє звернення щодо Добкіна.


Відповідь Міноборони / Фото Юрчишина


Відповідь СБУ / Фото Юрчишина

Раніше колишній народний депутат Андрій Лозовий заявив, що Добкін пішов служити до війська "далеко не вчора" і що той нібито від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну допомагав військовим, які боронили Харків.

Цікаво, що на фото, які опублікувала донька політика, він був зафіксований у танку, з мінами, та за спілкуванням з місцевими жителями. Нагадаємо, що ще минулого року колишній лідер із "Партії регіонів" мав проросійські погляди.

Добкін нерідко опинявся у центрі скандалів. Все через його надмірну любов до Росії, політика завжди вважали проросійським. Раніше він виступав проти Революції Гідності та наголошував на дружбі з Росією.

Добкіна посвятили в диякони УПЦ МП

Навесні колишнього народного депутата Михайла Добкіна посвятили у сан диякона УПЦ МП. Обряд посвяти відбувся 7 квітня. Його провели в Благовіщенському соборі Харкова.

У цьому сані людина є служителем у церкві, що допомагає священникові під час відправи.

Якщо є потреба, то з виправданих причин у канонічному порядку він може відслужити панахиду, похорон, акафіст, молебень, Вечірню, Утреню. Дозволено викладати в недільній школі.