Байден пояснив невдалі дебати довгим перельотом з Європи до США. Як розповів 24 Каналу політолог Олексій Кошель, різниця у часі складала 8 годин, тому справді могла стати причиною програшу Трампу.

Читайте також Битва двох дідів і паніка демократів: що Трамп і Байден сказали про Україну та війну на дебатах

До яких кроків може вдатися команда Байдена

Не варто забувати, що попри досить поважний вік Джозеф Байден активно подорожує світом і перебуває у чудовій фізичній формі. Цілком ймовірно, що він просто став заручником спекуляцій навколо його здоров'я та нібито нездатності виконувати президентські повноваження.

Команда Трампа в цьому сенсі постаралась, бо впродовж останнього півріччя Трамп дуже жорстко критикував Байдена щодо слабкості здоров'я,
– зауважив політолог.

Після невдалих дебатів "перебити" цю тему практично неможливо. Тому найближчим часом вирішиться питання, чи замінять Байдена на виборах. Ймовірно у його штабі зараз активно проводять соціологічні опитування, фокус-групи, щоб зрозуміти, що думають виборці.

"Сценарій замінити кандидата цілком можливий. Але також не варто відкидати, що політтехнологи розроблять інші, оригінальні варіанти або ж повністю змінять стратегію всієї виборчої кампанії", – додав Олексій Кошель.