Так, проведення дебатів там може обійтися у 5,6 мільйонів гривень. Минулого тижня Аласанія називав зовсім іншу суму: 1 мільйон доларів. Для порівняння: організація концерту Святослава Вакарчука на стадіоні обійшлася у 500 тисяч доларів.

Читайте також: Виклик Тимошенко на дебати Зеленського з Порошенком: Суспільне поставило крапку

Основні речі – це оренда стадіону. Його потрібно буде орендувати щонайменше на два дні, щоб все це влаштувати і побудувати там сцену. Далі залежить від самих сцен, де буде їхнє розташування, які екрани там будуть, освітлення, озвучення і так далі. Разом все це потягнуло приблизно на 6 мільйонів гривень,
– сказав глава Суспільного 8 квітня.

Водночас, він зазначив: якщо буде доведено, що дебати на стадіоні, – це політична агітація, то доведеться ще заплатити телеканалам за їх трансляцію.

"Це окремі суми, які я порахувати не можу. У ЦВК лежать ці прайси (телеканалів за трансляцію агітації – 24 канал), вони незмінні вже і додатково це може бути ще 6 мільйонів", – наголосив Аласанія.

Керівництво ж НСК "Олімпійський" каже, що остаточна вартість дебатів залежатиме від багатьох чинників, зокрема технічних. Раніше у штабі Порошенка наголошували, що вони мають намір сплатити половину вартості за дебати на "Олімпійському".

Зазначимо, що раніше на Суспільному запевнили, що мають технічну можливість провести трансляцію з НСК "Олімпійський" під час дебатів між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком.

Коротко про історію з дебатами Зеленського та Порошенка: у чому суть?Коли за результатами екзит-полів стало зрозуміло, що до другого туру виборів президента проходять Зеленський та Порошенко, чинний президент викликав шоумена на дебати. Зеленський погодився, хоча невдовзі після цього у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві. Згодом Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати та висунув умову, що дискусія має відбутися на стадіоні "Олімпійський". І Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: "Стадіон, так стадіон".

Зараз Національна суспільна телерадіокомпанія України готується до проведення цих дебатів. Вони точно мають відбутися, адже після підрахунку ЦВК 100% голосів першого туру виборів, Зеленський та Порошенко офіційно пройшли до другого туру. А дебати зазвичай відбуваються перед голосуванням – цього разу 19 квітня.