Внаслідок цього інциденту постраждалих не було. Наразі на місці працюють правоохоронці, щоб з'ясувати причину обвалу конструкції.

До теми У Києві обвалився Дегтярівський міст на Шулявці: зруйновані кілька прольотів

Як виглядає Дегтярівський міст зараз

Журналісти показали, що Дегтярівський міст у Києві повністю зруйнувався і "просів" після того, як на ньому обвалилися конструкції. Наразі всі ремонтні роботи там призупинили.

Дегтярівський міст обвалився у Києві / Відео Суспільного

Крім того, наслідки обвалу Дегтярівського мосту також показав і український фотограф і фотожурналіст Ян Доброносов. Він зазначив, що це "міст, який так і встав".


Дегтярівський міст "впав" у Києві / Фото Яна Доброносова

Зрештою інцидент прокоментували у компанії "Київавтодор", яка займалася його реконструкцією. Там заявили, що відповідальність за роботи на об'єкті несе підрядник.


Дегтярівський міст обвалився під час ремонтних робіт / Ян Доброносов

Водночас речник компанії виробника балок Ваховський розповів журналістам Суспільного у коментарі, що проблем з якістю балок немає. За його словами, шість з них встановили "правильно", однак під час монтажу останньої "стався інцидент".

Що відомо про обвал Дегтярівського моста

  • Обвал Дегтярівського мосту стався ввечері 30 вересня. Тоді на ньому проводили ремонтні роботи, які розпочали, ще в липні 2023 року.
  • Згодом у КМДА розповіли, що причину обвалу на місці з'ясовують фахівці. Під час цього інциденту ніхто не постраждав. Підтвердили обвал конструкції й у КМВА.
  • Варто зазначити, що Дегтярівський міст був зведений 1965 року і вже довгий час перебував в аварійному стані. Перед реконструкцією його тимчасово посилили додатковими опорами й планували розширити, щоб облаштувати велодоріжками й тротуарами.
  • Ремонт шляхопроводу планували завершити у листопаді 2023 року. Уся вартість робіт складала близько 1 мільярда гривень.