Дені Хемлін очолив загальний залік

8 листопада 2010, 16:21

Пілот Joe Gibbs Racing вдруге у цьому сезоні першим перетнув фінішну лінію на Texas Motor Speedway і очолив загальний залік серії Наскар СпірнтКап за три гонки до завершення чемпіонату.

Кваліфікація утім не пророкувала Хемліну гучного успіху - він стартував лише 30-м.

У пригоді Дені стали кілька жовтих прапорів, які періодично з"являлися на трасі. Спочатку над власним авто познущався Мартін Труа молодший, згодом Кайл Буш. Найсерйозніші наслідки ж могла мати аварія на сто 91-му колі. Джеф Бартон відправив свого тезку - Ґордона у стіну в мить коли на трасі булти заборонені обгони. Ґордон для якого гонку було зіпсовано вирішив покарати кривдника старим добрим методом.

На щастя для Бартона у сутичку вчасно втрутилися маршали траси. Тим часом дені хемлін, випередивши Марка Мартіна очолив пелотон, а на останньому колі зумів захистити свою позицію у безкомпромісній боротьбі із Метом Кенсетом.

Чинний чемпіон Джимі Джонсон фінішував лише 9-м, тож скотився на другу позицію загального заліку і програє Хемліну 33 бали, ще на 26 позаду Кевін Харвік.