Розмову звільнених українських захисників з Володимиром Зеленським у відеоформаті транслювали в етері загальнонаціонального телемарафону, повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Трасс подякувала Зеленському за звільнення 5 британських полонених

Перший коментар Прокопенка

Командир полку нацгвардійців був доволі лаконічним – подякував президенту та команді за звільнення з полону та зазначив, що стан його здоров'я задовільний.

Слава Україні, пане президенте! У нас все добре, стан здоров'я задовільний. Дякуємо вам і всій команді за все, що ви зробили,
– сказав Прокопенко.

Глава держави у відповідь подякував Денису Прокопенку та всім героям за їхній подвиг. Володимир Зеленський підкреслив, що ми всі разом відзначимо нашу перемогу у війні.

Прокопенко та інші командири перебуватимуть у Туреччині

У вечірньому зверненні Володимир Зеленський повідомив, що Україна та Туреччина домовилися про те, що 5 бойових командирів, яких вдалося звільнити з полону, у тому числі й Денис Прокопенко, перебуватимуть на турецькій території в комфортних умовах та під особистою протекцією президента Реджепа Ердогана.

Наші герої перебуватимуть у Туреччині до перемоги України у війні. Глава держави підкреслив, що Україна забезпечуватиме родичам командирів захисників "Азовсталі" можливість бачитися з ними.

Мова йде про:

  • Дениса Прокопенка;
  • Сергія Волинського;
  • Святослава Паламара;
  • Олега Хоменка;
  • Дениса Шлегу.

Унікальні кадри – повернення українських героїв: дивіться відео