Про загибель росіянина повідомляють російські телеграм-канали. Втім, окупанти не уточнюють, коли Степанов відправився на "концерт до Кобзона", передає 24 Канал.

Дивіться також Закінчилися місця: у Новосибірську проблема з похованням окупантів

Степанов не має відношення до "Грибів"

Російські телеграм-канали повідомляють, що під час так званої "спецоперації" загинув Денис Степанов. Відомо, що окупант був родом з міста Ухта, що в російській республіці Комі. Також, як повідомляють у мережі, Степанов служив помічником гранатометника стрілецького відділення.


Окупант Денис Степанов, якого ліквідували ЗСУ / фото росЗМІ


Окупанта вже провели в останню путь в Росії / фото росЗМІ

Одразу з'явилася інформація, нібито Степанов засвітився у кліпі гурту "Гриби" на пісню "Таєт льод". У музичне відео додали фрагмент з передачі для підлітків. На опублікованому уривку з відео чоловік ділився своєю "сумною історією кохання".

На відео не міг бути Степанов, оскільки окупант родом з республіки Комі, а відео знімали у Сєвєродвінську. Росіяни зв'язалися з тіткою загиблого окупанта – та підтвердила, що на опублікованому ролику не її племінник. Вона зазначила, що чоловік ніколи не був у Сєвєродвінську.

Відео невідомим чоловіком, яке використав гурт "Гриби" у своєму кліпі

Варто наголосити, що кліп гурту "Гриби" був опублікований у 2017 році. Відтоді його переглянули майже 270 мільйонів разів.

Втрати Росії у війні: останні новини

  • У війні проти України загинув російський генерал Владімір Завадський. До слова, "демобілізувався" топофіцер окупантів, наступивши на російську міну в тилу.
  • ЗСУ завдали влучного удару по окупантах на тимчасово окупованій частині Херсонщини. Як наслідок – загинули окупанти та зрадники України, серед яких Жанна Хабірова та Микола Трубчанов. Відомо, що лейтенант Хабірова закінчила Одеську юридичну академію, в окупантів була заступником "начальника відділу". Оперативник молодший лейтенант Микола Трубчанов закінчив Харківський університет внутрішніх справ.
  • У розвідці Великої Британії повідомляють, що протягом листопада 2023 року російська армія втратила рекордну кількість особового складу. У розвідці підрахували, що окупанти втрачали близько 930 солдатів кожного дня, а також десятки одиниць техніки.