Причиною неймовірної кількості ліквідованих Збройними Силами окупантів є битва за Авдіївку. Варто зазначити, що росіяни досі не полишають спроб оточити місто.

Дивіться також Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

Рекордні втрати окупантів

Розвідка Британії, опираючись на щоденні звіти втрат російської армії, підрахували, що в середньому окупанти за листопад втрачали по 931 одиниці особового складу на день. Раніше найбільш "смертоносним" для загарбників був березень 2023 року – коли тривала битва за Бахмут. Тоді Росія втрачала по 776 окупантів на день.

Останні шість тижнів, ймовірно, стали одними з найвищих показників втрат росіян за всю війну. Великі втрати значною мірою спричинені наступом Росії на Авдіївку на Донбасі,
– повідомила розвідка Британії.

Там зазначили, що структура не може перевірити методологію, за якою велися підрахунки. Однак враховуючи загальну кількість вбитих та поранених – інформація правдоподібна.

Ситуація на фронті: останні новини

  • Лише протягом минулої доби українські захисники ліквідували 750 окупантів. Таким чином загальне число втрат російської армії з початку повномасштабного вторгнення становить 325 580 одиниць особового складу.
  • Росіяни з різною інтенсивністю намагалися штурмувати Куп'янський, Лиманський, Бахмутський, Авдіївський, Мар'їнський та Запорізькому напрямку. ЗСУ ж намагалися перехопити ініціативу на Мелітопольському напрямку та продовжували діяти на лівому березі Дніпра.
  • В Україну вже завітали морози, що означає ускладнення ведення бойових дій на фронті з обох сторін. Наприклад, холод не сприяє роботі гармат, що може призвести до втрати дальності стрільби. Артилерія стає менш маневреною.