Андрій Юсов дав зрозуміти, що війська країни-агресорки почали замислюватися над відступом з материкової України. Про це він заявив в етері телемарафону, передає 24 Канал.

До теми Зеленський створив раду з питань деокупації та реінтеграції Криму: хто туди увійшов

Що відбувається у Криму

Представник ГУР Міноборони України заявив, що росіяни наразі готують ешелоновану оборону. Їхні оборонні споруди з'явилися на півночі тимчасово окупованого півострова.

Важливо, що це робиться на півночі Криму. Це говорить про те, що росіяни як реалістичний сценарій розглядають у тому числі відступ до певних рубежів,
– зазначив він.

Чим ще окупанти займаються на півострові

За словами Юсова, у Криму загарбники влаштовують найбільш жорсткі фільтраційні заходи. Вони проводять геноцидну політику проти кримськотатарського населення та людей, які ідентифікують себе українцями.

Як пояснив розвідник, росіяни так себе поводять, бо розуміють, що вони є окупантами. Також дії загарбників свідчать про їхню недовіру до місцевих жителів. Речник Головного управління розвідки назвав деокупацію півострова неминучою.

Більше новин про ситуацію в Криму

  • 18 травня в районі Бахчисараю була підірвана залізнична колія. Через це 8 вагонів зійшли з рейок. Також було втрачено залізничне сполучення між Сімферополем та Севастополем.
  • Україна не брала на себе відповідальності за цей інцидент, а окупанти заявили про "диверсію" та "невстановлених осіб". Після цього інциденту речник ГУР Юсов заявив, що росіяни використовували цю залізницю для перевезення зброї, військової техніки та БК.
  • Не так давно стало відомо про поширення панічних настроїв у Криму. Окупаційна влада досі не відновила рух на Кримському мосту через страх ризиків. Вона запропонувала водіям користуватися поромними переправами або їздити через території, які Росія окупувала під час повномасштабного вторгнення.