Про те, що його побили, депутат Ананченко розповів у своєму фейсбуці ввечері неділі 15 грудня.

Читайте також: Депутат Херсонської обласної ради "вибивав" несправжні борги з підлеглих

Парламентар опублікував красномовне фото зі слідами побоїв.

Сьогодні, коли я повертався додому в рідному місті Суми, на мене біля під‘їзду напали двоє молодиків у балаклавах,
– написав Ананченко.

За припущеннями депутата, напад може бути пов'язаним з його політичною діяльністю та роботою у Верховній Раді.

При цьому Ананченко наголосив що будь-які протиправні дії щодо депутатів не вплинуть на політичний курс фракції, а слухати думки громадян депутати готові "виключно в правовому полі".

Прессекретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко у себе на фейсбук-сторінці написала, що за даним фактом уже розпочато кримінальне провадження за насильство щодо народного депутата України. Наразі тривають слідчі дії.

Реакція партії "Слуга народу"

У фейсбуці партія "Слуга народу" написала, що "погрози, залякування і насильство щодо членів нашої команди набули системного характеру".

Це означає, що зміни, які ми втілюємо, – справжні, а не декоративні. Тому стара система чинить спротив так, як звикла ще з 90-х,
– мовиться у повідомленні.

"Слуга народу" закликала правоохоронців належним чином відреагувати на побиття Михайла Ананченка.

Що відомо про Михайла Ананченка? Народився 1994 року в Сумах. Громадський активіст, волонтер, помічник міського голови, Студентський президент України у 2016 – 2017 роках, голова Української молодіжної ради.

На президентських виборах 2019 був представником кандидата в президенти Володимира Зеленського в Сумській області. На парламентських виборах став депутатом ВРУ від "Слуги народу", був номером 34 у списку кандидатів від партії.

Член Комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби. Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Йорданським Хашимітським Королівством.

Читайте також: Ні слова про лайки та бійки: чим відзначився етичний кодекс для "слуг народу" від Дубінського