Що відомо про коронавірус в Яни Зінкевич

Нардепка попросила усіх, хто контактував з нею протягом останніх днів здати ПЛР-тести. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

Актуально Верховна Рада, фактично, пішла на карантин через коронавірус: деталі

За словами Яни Зінкевич, зараз із наявних симптомів у неї лише сильна втома.

Я уже хворіла один раз на коронавірус, надіюсь цього разу буде легше. Минулого разу хворіла тяжко, була на кисневому забезпеченні, але не на ШВЛ, на щастя,
– зазначила депутатка.

Хто така Яна Зінкевич?

Відома волонтерка, засновниця і командирка медичного батальйону "Госпітальєри", начальниця Медичного управління і реабілітації бійців Української Добровольчої армії.

За допомогу українським військовим та порятунок сотень бійців відзначена низкою нагород: Орденом за заслуги 3 ступеня, Орденом за спасіння життя, Пам'ятним знаком за воїнську доблесть та званням "Народного героя України". Пройшла до Верховної Ради під 7-м номером у списку партії "Європейська солідарність".

Масовий спалах коронавірусу в Раді: хто захворів

  • Голова парламенту Дмитро Разумков заявив, що лише за останній тиждень коронавірус виявили одразу у восьми депутатів.
  • Серед тих, хто захворів, є лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, голова "Голосу" Кіра Рудик, нардеп від "Слуги народу" Жан Беленюк й інші.
  • Через це Верховна Рада внесла зміни у власний календарний план нинішньої сесії. У жовтні парламент проведе лише пленарне засідання – 20 жовтня, коли мають розглядати законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік у другому читанні.