Президент наголосив на необхідності підтримки тих сфер, які через карантин постраждали найбільше – це креативний, спортивний і транспортний сектори економіки.

Важливо Гроші за вакцинацію: як отримати 1 тисячу гривень через Дію

Вациновані отримають по 1 тисячі гривень

Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати 1 тисячу гривень. Швидко та зручно – тобто, через додаток "Дія,
– заявив Володимир Зеленський.

За словами президента, за ці гроші можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставочний центр. Або ж можна купити квитки для мандрівок всередині країни – на внутрішні авіа- або залізничні перевезення.

"Програма стартує 19 грудня. На неї виділять близько 3 мільярдів гривень. Стільки ж – на початку 2022 року. Ми розуміємо, що смартфони та "Дія" поки що, на жаль, є не в кожного", – підкреслив глава держави.

Тому ця програма діятиме не один місяць і держава забезпечить альтернативну можливість отримати 1 тисячу гривень усім вакцинованим громадянам.

Зокрема, й людям похилого віку. Про це ми повідомимо трохи згодом. Та вже з упевненістю можу сказати, і щодо підприємців, і щодо громадян – держава нікого не залишить без допомоги,
– пообіцяв Володимир Зеленський.

Зеленський анонсував виплату по 1 тисячі гривень вакцинованим: дивіться відео

Вакцинація в Україні

Джерело: МОЗ

  • Станом на 15 листопада в Україні отримали бодай одну дозу вакцини 12 мільйонів 228 тисяч людей. При цьому повністю вакциновані 8 мільйонів 722 тисячі.
  • Відчутно зросли темпи вакцинації в останні тижні – на тлі нового піку пандемії та карантинних обмежень, які є дещо жорсткішими для невакцинованих громадян.
  • Так, наприклад, лише за останній тиждень в Україні зробили 1 мільйон 600 тисяч щеплень. Наразі бодай одну дозу отримали вже 39,4% громадян.