У тікток-профілі "Ощадбанку" цього відео вже немає. Втім, його зняли знімком екрану і залили у ютуб. На кадрах видно лого тіктоку і посилання на профіль "Ощадбанку".

Тим часом Одіозна Юлія Чичеріна заспівала під готелем, де бойовики блокують ОБСЄ

Відео в тіктоці "Ощадбанку" під Кіпєлова

Сюжет простий: начебто хлопець обіцяє показати найкраще місце на землі. Дівчина уявляє собі "Ощадбанк". Щоправда, до чого тут пісня "Я вільний" (рос. "Я свободен") – не до кінця зрозуміло.

У коментарях користувачі висловили обурення, що це найкраща антиреклама банку. Згодом відео "знесли", зробивши приватним.

Тікток-відео "Ощадбанку" під пісню "Я вільний"

"Арія" виступала в окупованому Криму, Кіпєлов підтримав Путіна

Валерій Кіпєлов – ексвокалісотом гурту "Арія". Саме його голос на відео, під який "Ощадбанк" знімав свої відео. Кіпєлов підтримав окупацію Криму і публічно хвалив Путіна.

Мені дуже сподобався виступ Путіна, який сказав, що Крим для всіх і, єдине, що він ніколи не буде бандерівським. Тут я його підтримую на всі 100%,
– висловився Кіпєлов у 2014 році.

Згодом екссоліст "Арії" неодноразово бував у Криму і давав концерти зі своїм гуртом "Кіпєлов". Останній із них був у вересні 2021 року.

Арія в Криму
"Арія" в Криму у квітні 2021 року / Скриншот

Щодо "Арії" з оновленим складом без Кіпєлова, то вони також виступали у Криму. Наприклад, у Керчі 9 квітня 2021 року. Втім, жоден із чинних учасників групи, які були в окупованому Криму, не занесені до "чорного списку" Мінкульту. Немає там і Валерія Кіпєлова.