Про йдеться у заяві парламенту РФ.

Читайте також: Вплив Росії в Україні розвіявся у п'яти сферах, – політолог

Зазначається, що на окупованому Донбасі нібито відбувається загострення ситуації і наростання загрози з боку України.

У Держдумі назвали заходи 14 жовтня "неонацистською ходою". Російські депутати також обурилися через створення помісної церкви в Україні, заявивши, що таким чином намагаються зруйнувати "справжню Православну Церкву" та "освятити продовження війни проти російських і російськомовних".

Також російські парламентарі звинуватили Україну в зриві Мінських угод, в тероризмі, заявивши, що "правителі сьогоднішньої України заплямовані кров'ю Олександра Захарченка та багатьох інших синів і дочок Донбасу".

Депутати РФ побачили у цьому слід США та НАТО.

Державна Дума звертає увагу на дії Сполучених Штатів Америки та інших країн НАТО, які, надаючи Україні зброю і заохочуючи її антиросійську політику, прямо штовхають владу України до агресивних дій проти власного народу, до міжнаціональних і міжконфесійних конфліктів,
– сказано в заяві.

У Держдумі також виступили з погрозами в бік України. Заявивши, що спроба нового широкомасштабного військового наступу України в Донбасі укупі з новими "фактами вбивств і терористичних актів проти його населення" отримає "адекватну відповідь" і неминуче призведе до "катастрофічних наслідків".