Докладніше про зміни в керівництві ДФС

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 9 грудня. Також відбулася низка інших кадрових призначень і звільнень. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Новим головою Дніпропетровської ОДА потворно стане Резніченко: Кабмін погодив його кандидатуру

Вадим Мельник в минулому очолював Головне слідче управління фінансових розслідувань. Має звання полковника податкової міліції.

До останнього часу обов'язки голови Державної фіскальної служби виконував Сергій Солодченко. На цій посаді він змінив також тимчасового керівника Дениса Гутенка. А перед цим тимчасово очолював ДФС Олександр Власов.

Власов написав заяву про звільнення на вимогу президента Зеленського 14 липня. Очільник держави свій крок пояснив тим, що Власов не звільнив керівників митниць в чотирьох областях – Волинській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій. А останні відзначилися незадовільною боротьбою з контрабандою на кордоні.

Зверніть увагу Це повний управлінський хаос, – Фурса про звільнення Нефьодова і Верланова

Головне про Вадима Мельника

  • Він народився 2 травня на Житомирі.
  • Першу вищу освіту здобув у Харківському військовому університеті за спеціальністю "Радіотехнічні засоби". Потім вступив до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Завершив Мельник тут навчання у 2000 році за спеціальністю "Правознавство".
  • Після навчання спершу працював у Збройних Силах, зокрема перебував у розпорядженні начальника Харківського військового університету.
  • Після звільнення виконував обов'язки старшого слідчого податкової міліції у Василькові на Киїщині. Надалі займав керівні посади в органах державної податкової служби управління податкової міліції.
  • За Януковича очолював управління розслідування особливо важливих справ (до 2013 року), також працював у Міністерстві доходів і зборів.
  • У 2014 році працював заступником начальника Головного слідчого управління фінрозслідувань ДФС. Пізніше Мельник це управління очолив.
  • У 2016 році подав декларацію у зв'язку зі звільненням з посади. Там – 270 тисяч гривень зарплати за січень – вересень, 2,5 мільйона гривень подарунку від брата та небанківська позика у майже мільйон гривень.