Розпочали команди гру з обопільних атак, однак згодом перевагою заволоділи греки, яким вдалося створити кілька небезпечних моментів біля київських воріт. Зокрема, варто виокремити вихід Араухо віч-на-віч з Бойком, який стався після помилки Кадара на 6 хвилині, але український кіпер у цьому моменті вчасно скоротив кут. Також на 12 хвилині непогано здалеку пробивав Христодулопулос, але і тут воротар "Динамо" був на місці.

Українська команда зуміла оговтатися лише в середині першої половини – дуже були близьrими до голу Морозюк і Циганков, але у перший пробив вище воріт, а другий опинився в офсайді. Далі до кінця першої 45-хвилинки небезпечніше діяли все ж гості, натомість кияни здебільшого лише контратакували.

У другому таймі знову АЕК мав цікавіший вигляд. "Динамо" ж, якщо бути відвертим, хотіло втримати рахунок і довести протистояння до логічного завершення. Не забували українці й атакувати. До прикладу, багато моментів біля чужих воріт кияни створили вже під завершення протистояння, а на 84 хвилині мали прекрасний шанс вийти вперед, але Дерліз не зумів зреалізувати у гол прекрасну передачу від Мораєса. Отже, у підсумку суха нічия – 0:0.

Але, попри такий рахунок, кияни все ж проходять до 1/8 фіналу Ліги Європи, оскільки на виїзди забили більше за свого суперника. До слова, українці роблять це вперше з 2015 року.

Всю гру у складі греків провів українець Дмитро Чигринський, який на 57 хвилині міг навіть забити, але не дотягнувся до м'яа, а на 90-й записав до свого пасиву "гірчичник". Крім того, усю гру він діяв досить непогано у захисті АЕКа, кілька разів зупиняючи атаку господарів.

Додамо, що "Олімпіський" був заповненим цього вечора не вщерть. Цілком імовірно, що причиною такої кількості глядачів стала погода – у столиці України стовпчики термометрів показували -8 – -9 градусів.