Загалом реаліті-шоу зголосилися зняти у 17 різних школах. Основний задум проекту полягає в тому, що кіно знімають самі діти або педагоги на аматорську техніку.

Читайте також: Це рекорд: український школяр переміг в 37 олімпіадах за два місяці

Авторка ідеї вчитель англійської з Прикарпаття Галина Пирин зазначила, що її ініціативу підтримали багато школярів.

Я рада бачити, що моя ідея знаходить успіх в учнях та учителях, і навіть ті хто ще не мають професійної техніки готові знімати відео на телефон. Уявіть, які дива вони зможуть творити, коли отримають камери та інше обладнання,
– сказала Галина Пирин.

На оператора перекваліфікувався десятикласник Вадим. До цього хлопець знімав лише на мобільний телефон для свого каналу в YouTube.

Оператором став десятикласник Вадим
Оператором став десятикласник Вадим

Герої реаліті-шоу постійні, а от обличчя, як і сюжет, у кожній серії нові. На Херсонщині знімали про шкільне кохання. Катерина грає головну героїню і тепер у неї, як і у справжньої акторки, два кохання – справжнє і кіношне.

На Херсонщині знімають сюжет про шкільне кохання
На Херсонщині знімають сюжет про шкільне кохання

15-хвилинну серію у школі знімали тиждень. Переглянути реаліті-шоу можна на YouTube. Свою серію, за рахунком третю, школярі вже змонтували й відправили організаторам проекту. Реаліті-шоу триватиме до травня.

​Головний приз конкурсу – професійна відеоапаратура
Головний приз конкурсу – професійна відеоапаратура

У фіналі реаліті-шоу серед шкіл-учасниць оберуть переможця. Краща знімальна група отримає головний приз – професійну відеоапаратуру.