У відомстві захистили як дівчину, так і бабусю. Однак зауважили, що нашою молоддю можна пишатися.

До теми "Мале гівно": у Франківську бабця накинулася на дівчину, бо та стрибала на скакалці

Як відреагували на скандал у департаменті освіти

У департаменті освіти Івано-Франківщини заявили, що випадок з дівчиною, яка стрибала на скакалці поруч з будинком, точно нікого не залишив байдужим. Переважна більшість активно підтримують дівчинку, але є й ті, хто захищає бабцю.

Ми дуже поважаємо Лізу, яка відстоювала свою позицію до останнього та не перейшла на особисті образи. Це свідчить про вихованість та свідомість нашої молоді. Саме таким й хотілося б бачити наше прийдешнє покоління,
– зазначили у відомстві.

Також чиновники звернулись до тих, хто захищає бабусю. Вони наголосили, що "ні в якому разі не захищають її спілкування з дівчинкою". Однак зауважили, що не знають про ситуацію у цієї жінки і чому вона була такою нервовою.

"Та ми не знаємо, яка ситуація у цієї жінки, люди такими стають не від доброго життя. Зараз усі на нервах через новини та ситуацію на фронтах. Якби у неї була щаслива старість, вона точно реагувала б інакше", – сказали у департаменті освіти.

У відомстві додали, що агресію виправдати не можна в жодному випадку, але "хотілося б у такий непростий час більше взаєморозуміння та поваги з обох сторін".

Скандал з дівчинкою на скакалці та бабцею: все, що відомо

  • Нещодавно у мережі оприлюднили відео, як дівчина стрибає через скакалку на майданчику. Повз неї проходять люди, яким вона явно не заважає. Аж раптом до неї почала зачіпатися бабуся, яка в агресивній формі попросила її піти звідти. На питання дівчини, чому, бабуся сказала, що та їй заважає своєю скакалкою.
  • Дівчина у цій ситуації трималася дуже добре і виховано – не ображала бабусю та не кричала на неї. Натомість старша жінка назвала її "невихованою" та "малим гівном".
  • Користувачі соцмереж стали на захист 19-річної дівчини, однак на цьому історія не закінчилася.
  • Після того, як відео з образами розлетілося у соцмережах, у навчальному закладі, де вчиться дівчина, наказали видалити відео. Таким чином, викладачі також засудили дівчину і стали на бік бабусі.
  • Згодом франківська молодь стала на захист Лізи і прийшла на майданчик біля будинку дівчини зі скакалками. Участь у флешмобі взяли приблизно 10 осіб.