Рівень абсурду ситуації просто вражає. Відповідним відео поділилася користувачка соцмереж.

Дивіться також Навколо директорки школи у Києві розгорівся скандал через Крим: освітянка пояснила, як все було

На оприлюднених кадрах видно, що дівчина стрибає через скакалку на майданчику. Повз неї проходять люди, яким вона явно не заважає. Аж раптом до неї почала зачіпатися бабуся, яка в агресивній формі попросила її піти звідти. На питання дівчини, чому, бабуся сказала, що та їй заважає своєю скакалкою.

І це попри те, що дівчина прийшла на це місце раніше за бабусю і займалася спортом ще до того, як та почала на неї кричати. Дівчина відповіла, що іншого місця для занять немає, адже біля її під'їзду – парковка, на шкільний стадіон вона піти не може, бо не вчиться у школі.

Дівчина у цій ситуації трималася дуже добре і виховано. Не ображала бабусю та не кричала на неї. Натомість старша жінка назвала її "невихованої" та "малим гівном".

Бабця не дозволила дівчині стрибати на скакалці: дивіться відео

Суперечка тривала кілька хвилин. За цей час за дівчину неодноразово заступалися пересічні громадяни. Дівчина обурилася, чи було б краще, якби вона на майданчику не займалася спортом, а курила та пила алкоголь. На що бабуся відповіла щось про виховання, якого у неї самої, очевидно, немає.

Як реагують користувачі соцмереж

Оксана Чічка, яка й виклала відео у фейсбук, написала, що поведінка дівчинки викликає повагу і захоплення у вихованні і тактовності.

Так, це не затуркана дитина, яку навчили, що старші завжди праві, навіть, якщо це не так. Це доросла, розумна і зважена людина, яка впевнено і аргументовано захищає свою позицію і право на її вибір,
– наголосила вона.

У коментарях люди залишають слова підтримки дівчині та кажуть:

  • "Бабуля хоче спустити свій негатив";
  • "Як шкода дитину";
  • "Була б я поряд, то захистила б її";
  • "Дівчинка – супер. Пишаюся такою українською молоддю. Бабусі б походити трохи навколо дому, здоровіша та добріша була б";
  • Річ не в віці, річ в нічім невиправданій пихатості. Гадаю, то все життя так. А дівчинка – молодець. Ту звізду поважного віку можна притягти до відповідальності за приниження честі та гідності, публічну образу".
  • "Судячи з голосу, бабуся вже в роках… Тільки от розуму її віку не добавилось".