Операцію здійснив агент "Атеш" 30 січня 2024 року. Він навіть зумів показати кадри з місця диверсії.

Дивіться також Партизани знайшли склад "Калібрів" у Севастополі: "Атеш" опублікував координати

Що відомо про диверсію на російській залізниці

30 січня 2024 року агент нашого руху провів диверсію на залізниці біля населеного пункту Первомайського Тамбовської області. В результаті підпалу релейної шафи було припинено використання залізниці через яку здійснюється перекидання ракет в арсенал повітряно-космічних сил Росії (військова частина 14272),
– заявили в "Атеш".

Вони навіть опублікували координати знищеного об'єкта – 52.4512500711, 41.472261350282.

Партизани показали диверсію на залізниці: дивіться відео

Українські партизани пошкодили релейну шафу на залізниці: дивіться відео

Росіяни переправляли ракети залізницею: дивіться відео

Українські партизани активно діють в Росії: дивіться відео

У "Атеш" уточнили, що вони розвідували маршрути та графік логістики вантажних військових складів противника. Тож саме підготовка дала свої плоди.

Важливі новини від "Атеш"

  • Партизани знайшли склад ракет у Севастополі та опублікували його координати. Саме там ворог може зберігати крилаті ракети "Калібр".
  • "Атеш" провів розвідку ракетного підприємства під Москвою "Тактичне ракетне озброєння". Саме ця корпорація проєктує та випускає ракетне озброєння різних класів. Зокрема, мовиться про ракети Х-31, Х-35, Х-38, Х-29 та ракетні комплекси типу "Бастіон", "Яхонт", "Рубіж" та інші.
  • Також партизани показали кадри, які свідчать, що сторожовий корабель типу "Тарантул" потонув у районі Севастополя. Відомо, що окупанти вкрали його у 2014 році під час окупації Криму.