Партизани продовжують свою діяльність не лише на окупованих територіях, а й у тилу ворога. Всі зібрані дані безумовно знадобляться ЗСУ та наблизять перемогу України.

Дивіться також У Донецьку партизани підняли український прапор: у мережі поширюють фото

Деталі операції в Єйську

Агенти партизанського руху "Атеш" виконали комплекс дій у Єйську. Зокрема, вони провели розвідку аеродрому, що там розміщений. Він є одним із стратегічно важливих об'єктів, оскільки використовується окупантами для атак території України.

Дізналися точну кількість повітряних суден та розміщення складів із ракетним озброєнням. Всю інформацію передали Силам оборони України. Також поширили містом відповідні листівки з посланням для льотчиків, які здійснюють польоти на цих суднах,
– зауважили партизани.

В "Атеш" додали, що вони розширюють свою діяльність та закликають російських льотчиків до співпраці – адже лише спільними зусиллями можна зупинити війну.

Фотозвіт з розвідки у російському Єйську / "Атеш"

Діяльність партизанів

  • Партизанський рух "Атеш" зафіксував російські судна, які пускали ракети на Україну 7 лютого. Ці кораблі наразі перебувають у порту Новоросійська країни-агресорки. Партизани запевнили, що відповідь за удар буде – і вони візьмуть у ній участь.
  • Партизанам вдалося знайти місце розміщення техніки окупантів у Євпаторії. Також вони стали свідками того, як під час вивантаження техніки окупантів було пошкоджено російський танк – росіяни просто його перевернули.
  • Агенти руху "Атеш" здійснили диверсію на російській залізниці в районі селища Первомайський Тамбовської області. Вони завдали удару по залізничному транспорту, яким окупанти перевозять ракети для нападу на Україну.