Про вибухи повідомили об 11 годині ранку. О 10:57 повітряну тривогу оголосили в Нікопольській тергромаді, загалом по області попередження не було.

Актуально Розвідка попереджає про атаки держоб'єктів, свіжі втрати ворога: основне за 181 день війни

Одразу після вибухів сирени пролунали вже у всій Дніпропетровській області. Близько 11:15 місцеві мешканці повідомили про повторні звуки вибухів.

Наразі невідомо, що саме трапилося, але повітряна тривога триває, тому перебувайте в укритті. Невдовзі місцева влада обов'язково проінформує населення.

Обстріли Дніпропетровської області: останні новини

російські окупанти постійно обстрілюють Дніпропетровську область. Особливо часто під ворожим вогнем опиняються Нікопольський та Криворізький райони. Так, вночі на 23 серпня по Криворізькому району ворог гатив "Ураганами". У Зеленодольській громаді загинула 45-річна жінка, а її чоловік зазнав поранень. Наразі він перебуває у лікарні. Будинок родини понівечений.

До теми Комендантська година у Дніпрі на День Незалежності: чи будуть затяжні обмеження – відповідає ОВА

Тричі за ніч росіяни стріляли по Нікопольському районі. У Марганецьку громаду прилетіли 13 снарядів важкої артилерії. Поранень зазнали дві жінки віком 61 та 63 років. Одна з них перебуває у лікарні в стані середньої важкості. Крім того, в Марганці пошкоджені 6 будинків, газогін та водогін.

Унаслідок обстрілів Червоногригорівської громади руйнувань зазнав десяток будинків та лінія електропередач. Без світла залишилася тисяча людей.

Дивіться більше – на Дніпропетровщині була неспокійна ніч: відео