Як повідомляють, організувати церемонію дівчині допомогли медики. Молодята певні, що у них все буде добре і їх чекає щасливе життя у вільній країні.

Читайте також Китай починає страждати, а Росія відмовиться від весняного наступу: про що пишуть західні ЗМІ

"Я приїхала до лікарні й спитала: ти погоджуєшся?"

В одній з лікарень Дніпра відбулася весільна церемонія між тяжкопораненим воїном Михайлом та його дівчиною. 20-річна наречена зробила пропозицію коханому прямісінько в реанімації, коли він прийшов до тями.

Як повідомляють журналісти, пара вже рік разом. Вони жили у сусідніх селищах на Дніпропетровщині.

Минулого літа Михайло пішов до війська, а вже у березня 2023 року отримав складне мінно-вибухове поранення у Донецькій області. Через це 22-річний боєць наразі не може рухатися.

Церемонію нареченим допомогли організувати лікарі. Завдяки їхнім старанням, Михайло отямився.

Я приїхала до лікарні й спитала: ти погоджуєшся? Він сказав: так. Він у мене найкращий! За його доброту, щирість! Він найдорожчий! Я знаю, що все буде добре,
– зазначила наречена.

Попереду на Михайла чекає тривала реабілітація, однак молоде подружжя впевнене, що він точно встане на ноги. А далі закоханих чекатиме щасливе спільне життя у вільній та незалежній країні.

Зверніть увагу Росіяни обстріляли човен, на якому люди втікали через Дніпро до Херсона

Українські кінологи підірвалися на розтяжці: шукали тіла загиблих воїнів

  • У Харківській області на розтяжці підірвалися українські кінологи. Мовиться про керівницю пошуково-рятувального загону "Антарєс" з Павлограда Ларису Борисенко, а також її напарника Вячеслава Майбороду.
  • Донька кінологині Марія Борисенко підтвердила журналістам цю інформацію. Наразі постраждалі госпіталізовані до лікарень.
  • Кінологи 26 березня виїхали на пошук загиблих воїнів, де підірвалися на ворожій розтяжці. Стан Лариси Борисенко тяжкий – вона була у комі, а у її 19-річного напарника – посічені руки, ноги, плече, спина та голова.