Правоохоронці, станом на 13:30 17 січня, не могли ідентифікувати тіла 15 людей. Про це повідомив очільник Національної поліції Ігор Клименко.

До теми Зло має бути покаране: поіменний список відповідальних за масове вбивство українців у Дніпрі

"Безвісти зниклими залишаються 20 осіб, з яких 4 – діти. Над трьома дітьми опікунство оформлюють родичі. Дві дитини наразі під опікою держави, оскільки не мають близьких, які могли б про них піклуватися", – написав Клименко.

Він додав, що в поліції Дніпропетровської області продовжують працювати антимародерні групи. Вони охороняють під'їзди, щоб не було крадіжок майна з покинутих квартир.

Кількість жертв зросла

Керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що російська ракета вбила 45 людей. Серед них було шестеро дітей. Очільник ОВА зазначив, що пошуково-рятувальна операція завершена.

Дякую рятувальникам, лікарям, поліцейським, комунальникам, волонтерам... Дякую Борису Філатову й усій мерії Дніпра. Дякую усім, хто ці довгі 69 годин боровся, допомагав постраждалим і продовжує це робити, – сказав Резніченко.

Удар по будинку у Дніпрі: коротко

  • Ракета ворога 14 січня влучила в будинок у Дніпрі та зруйнувала під'їзд. Під завалами опинилися десятки людей.
  • Вцілілих людей, які перебували на різних поверхах зруйнованого будинку, знімали кранами. Вони сигналізували про себе світлом ліхтариків.
  • Фото 23-річної дівчини, яка вижила, поширили у мережі. Вона перебувала серед руїн на висоті. Її батьки загинули. У вересні 2022 року вона втратила на війні нареченого.
  • Рятувальники 15 січня ще шукали людей під завалами. Їм вдалося знайти жінку. Вона перебуває у реанімації із сильним переохолодженням.
  • Сьогодні, 17 січня, рятувальники знайшли тіло ще однієї дитини. Хлопчикові був 1 рік.