Міст відкрили в суботу, 7 вересня – тобто на тиждень раніше крайнього терміну парі. Про це мер Дніпра повідомив у себе на Facebook-сторінці.

Цікаво! Через суперечку Зеленського з Філатовим модель хоче оголитися

"Хто виграв цю суперечку? Її виграв тільки Дніпро. Місто, яке я так люблю. Його виграли ви всі, дніпряни, мої земляки", – зазначив він.

Філатов також запевнив, що ніколи не тримався за своє крісло і готовий піти у відставку, коли у місті з'явиться новий аеропорт.


Зазначимо, що на мості з'явилася й істаляція з арматури, яка символізує крісло мера.

"Кожен дніпрянин може посидіти в моєму кріслі. На мості. У кріслі, на яке я посперечався. Тому, що влада – це не слава і визнання, а тяжкий хрест", – наголосив очільник Дніпра.

Центральний міст у Дніпрі
У Дніпрі після капітального ремонту відкрили Центральний міст


Через Новий міст в Дніпрі поїхали перші автомобілі

Чому Зеленьский і Філатов уклали парі щодо мосту

Під час свого візиту до Дніпра президент Зеленський залишився дещо невдоволеним тим, що Центральний міст у Дніпрі почали ремонтувати в 2017 році та ще досі не завершили. Відтак гарант вирішив укласти парі з Філатовим, що останній подасть у відставку, якщо споруду до 14 вересня не відкриють. Міський голова Дніпра на це відповів згодою.

Що відомо про Новий або Центральний міст у Дніпрі?Відкрили його у 1966 році. Відтоді міст суттєво зруйнувався. Зокрема, на пішохідній частині зносилося покриття – величезні дірки загрожують пішоходам якщо не провалом, то втратою речей. Крім того, вік дався взнаки й на огородженнях, опорах освітлення, гідроізоляції, стійках опор і фундаменті, і це вже є вкрай небезпечним.

У межах капітального ремонту, який розпочали у 2017 році на мості мають переробити електричні мережі, мостове полотно, навігаційну сигналізацію, зовнішнє освітлення, контактні мережі тролейбуса тощо.