Чоловік це зробив після того, як багато жителів країни прикріпили прапор батьківщини в знак єднання у важкий час. Представник проросійської політсили ОПЗЖ також охоче все прокоментував у "іронічній" публікації.

До теми "Найсміливіша нація у світі": українці запустили в фейсбуці патріотичний флешмоб

Говорить фразами ворожих доктрин

Неоднозначний вчинок депутат пояснив у своєму фейсбуці вже канонічним висловом російської пропаганди "как знак дружбы с братским народом". Після цього, мовляв, взнав про себе чимало нового. Також він поскаржився на відсутність толерантності до його думки.

Дніпровський депутат поставив аватарку з прапорцем Росії
Публікація депутата у фейсбуці / Скриншот 24 каналу

Показує рівень дискусії, аргументації та толерантності до чужої думки!: "Хто не з нами(з нациками), того треба знищити",
– написав Хорішко.

Зокрема, член депутатської фракції ОПЗЖ опублікував повідомлення, яке йому написали з акаунту з українським прапорцем. Там співрозмовник вказав на те, що політик є "мерз*тою" та у формі погрози порадив боятися за свою голову.

Дніпровський депутат поставив аватарку з прапорцем Росії
Повідомлення, яке написали депутату / Скриншот Володимира Хорішко

Що відомо про цього депутата

На сайті Облради Дніпропетровщини є вкрай мало інформації про Хорішко. Там вказано, що він народився в 1982 році та працює на посаді Директора ТОВ "Еко-Союз Синельникове".

До 2016 року він мав лише середню освіту. Проте тоді він вступив до Вищої школи менеджменту у польському місті Лежнице. Там депутат навчався на спеціальності "право". Варто зауважити, що це приватний навчальний заклад.

У "анкеті" сайту облради політик виглядає значно патріотичнішою постаттю, ніж у фейсбуці. Адже на фото він стоїть у красивій сорочці з жовто-блакитною вишивкою.

Дніпровський депутат поставив аватарку з прапорцем Росії
Портрет Володимира Хорішко / Фото Дніпровської облради

Коротко про флешмоб "Найсміливіша нація у світі"

Наприкінці січня тисячі українців прикріпили до своїх аватарок маленькі прапорці України. Учасники флешмобу пишуть, що це дійсно єднає країну та її громадян.

Згодом до прояву єдності приєдналися й чимало відомих особистостей. Зокрема, замайоріли прапори на акаунтах Ірми Вітовської, Святослав Вакарчука, Оксани Забужко та Євгена Клопотенка.