Саме це, попередньо, і стало причиною вбивства. На думку криміналіста Сергія Пархоменка, смерть Павлова може бути зведенням рахунків.

Важливо Усе сталося вранці: поліція назвала ще одну версію загибелі мера Павлова

Як стверджують джерела видання в поліції Дніпропетровської області, у МВС знають причину вбивства мера Кривого Рогу, але поки не оприлюднюють інформацію. Ба більше, відомству відомо, з ким листувався Павлов перед трагедією, але це також є таємницею слідства.

Павлов міг заборгувати гроші

Як відомо, Павлов брав участь в місцевих виборах 2020 року. Попередньо, на фінансування своєї виборчої кампанії він залучав кошти, зокрема й кримінальних структур, які не зміг повернути. Слідство припускає, що саме це стало причиною трагедії. А Пархоменко зазначив, що вбивство може бути помстою.

Річ у тім, що 10 серпня, СБУ затримала в Кривому Розі злочинне угрупування "банда Хіпака". Вона мала чітку ієрархію, сувору дисципліну і відрізнялася особливою жорстокістю.

Мер, ймовірно, співпрацював зі слідством, надавав інформацію, можливо, щось знав. Завдяки його підтримці, його даним були проведені затримання. Тому вбивство може бути зведенням рахунків,
– сказав Пархоменко.

Актуально Чи наклав на себе руки: смерть мера Кривого Рогу Павлова зняла камера спостереження

Що кажуть в поліції

Поліція та МВС відпрацьовує 3 версії загибелі Костянтина Павлова:

  • вбивство,
  • самогубство,
  • необережне поводження зі зброєю.

Смерть мера Кривого Рогу: головне

  • Костянтина Павлова знайшли мертвим 15 серпня в його домі, що у в селі Вільному на Дніпропетровщині. Біля загиблого лежала рушниця.
  • У будинку мера були камери спостереження. Згодом відео з них злили в мережу, проте невідомо, хто це зробив.
  • Володимир Зеленський заявив, що триматиме справу Костянтина Павлова на особистому контролі.