"З березня 2014 року зловмисник був активним організатором антиукраїнських акцій на території Харківської області. За цей час він створив інтернет-спільноту "Левый сектор – Харьков", на сторінках якої поширював заклики до проведення радикальних дій проти представників влади, зміни територіальної цілісності України, спонукав до вступу в лави незаконних воєнізованих формувань "ДНР" та "ЛНР", — повідомляє прес-служба СБУ.

Разом зі своїми спільниками він організовував акції з розміщення матеріалів сепаратистського змісту, проросійської символіки на адмінбудівлях Дніпропетровська, інформацію про які поширював через Інтернет як "глас народу". Встановлено, що "К" неодноразово виїжджав до Москви, де звітував своїм кураторам із ФСБ про "роботу", отримував нові інструкції та кошти для організації антиукраїнської пропаганди, вербування найманців, вчинення диверсій.

Під час обшуків у помешканні затриманого співробітники СБУ вилучили комп’ютерну техніку, налаштовану на канал зв’язку з кураторами російської спецслужби, 2 гранати, бронежилет, професійну рацію, прапор "Новоросії", 150 примірників газети з такою ж назвою, а також посвідчення журналіста російського телеканалу.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Додамо, у Мелітополі СБУ "на гарячому" затримала незаконних торговців зброєю.