Конструкторське бюро прикривалося афілійованими підприємствами з Росії. Водночас від російського уряду дніпряни отримували контракти на значні суми. Зокрема один із них оцінили у 3,5 мільйона доларів.

До теми Уряд передав ТЕЦ Дубневичів в управління "Нафтогазу"

Українське бюро виконувало роботи на серйозних об'єктах у Криму. Мовиться про постачальників електричної та теплової енергії в Сімферополі, Саках та Керчі:

  • КримТЕЦ;
  • Сімферопольську ТЕЦ;
  • Камиш-Бурунську ТЕЦ;
  • ТЕЦ Сакських теплових мереж.

Українці намагалися обійти закон

Працівники бюро в Дніпрі працювали з росіянами не напряму. Вони намагалися обійти український закон і для цього створили кілька компаній у Росії. У такий спосіб українці могли "під прикриттям" брати участь в тендерах та укладати відповідні угоди.

У Дніпрі викрили конструкторське бюро, яке працювало на російський уряд / Фото СБУ

Представники Служби безпеки України здійснили обшуки в офісі та за адресами проживання фігурантів справи. Правоохоронці вилучили технічну документацію, яка підтверджувала роботу на підприємства з тимчасово окупованих територій, російські банківські картки та печатки афілійованих компаній.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Призначено низку експертиз. Учасникам злочинної схеми готують повідомлення про підозру.

Події у Криму: останні новини

  • Реджеп Ердоган під час виступу на Генасамблеї ООН 21 вересня 2021 року наголосив, що Росія окупувала український Крим. Слова президента Туреччини викликали справжню істерику в Кремлі.
  • У Ялті виникла критична ситуація – відчувається серйозна нестача медичних працівників. Напруженості додає й пандемія коронавірусу, адже в місті - одні з найвищих на півострові показників захворюваності.
  • Представники Євросоюзу заявили, що вибори у російську Держдуму відбулися з численними порушеннями. Речник Єврокомісії Петер Стано повідомив, що ЄС ніколи не визнає результати голосування в окупованому Криму.