Ні російські, ні білоруські пропагандисти про ці події не повідомляли. Проте відомо, що цього ж дня Лукашенко проводив нараду з силовим блоком Білорусі.

До теми У Білорусі російські солдати дали драпака з полігону та захватили із собою зброю

Які літаки помітили у Білорусі

Зранку 1 грудня на аеродромі в Мачулищах приземлився пасажирський "Ту-154М". Моніторингова група повідомляє, що на ньому доправили групу російських генералів.

Сьогодні о 09:23 (за мінським часом) на аеродромі в Мачулищах приземлився пасажирський Ту-154М ПКС РФ (RA-85686), який прилетів з аеродрому Чкаловський. Відомо, що борт доправив до Мінська групу російських генералів,
– пише "Беларускі Гаюн".

Пропагандистські ЗМІ про цей візит не згадували, а на опублікованих кадрах з наради у самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка російських генералів не було.

Потім у небо Білорусі зайшов VIP-борт

Після того, як у Мачулищах приземлились російські генерали, у білоруському повітряному просторі помітили урядовий VIP-борт Спеціального льотного загону Росії (RA-09007). Хто перебуває на борту літака поки що невідомо, але він прямував в бік Мінська.

Чи варто очікувати на наступ з Білорусі

  • У Головному управлінні розвідки України переконані що до кінця листопада повторного наступу точно не буде. Така інформація є "вкидами" і спрямована вона на те, аби Київ перекидав частини військових підрозділів до кордону з Білоруссю.
  • Сьогодні у Генштабі ЗСУ повідомили, що ознак створення наступальних формувань у Білорусі не виявлено.
  • Проте на полігонах Білорусі триває підготовка окремих підрозділів ворога.
  • У ЗСУ не виключають, що колись Путін зможе затягнути Лукашенка у війну, проте запевняють, що конкретно найближчим часом наступу не буде. І якщо така загроза виникне, українцям про це скажуть.

До теми – Лукашенко зібрав силовий блок на нараду: дивіться відео