Один із загарбників забрав автомат Калашникова. Про це вже пишуть різні телеграм-канали, інформує 24 канал.

Зверніть увагу Окупанти пакують валізи: у Росії заявили про втечу адміністрацій з Нової Каховки

Російські солдати тікають з Білорусі

За словами очевидців, вони бачили 3 – 4 солдатів, які бігли зі сторони військового об'єкта 30 листопада. Це сталося на полігоні "Обуз-Лісновський".

Один із втікачів – Максим З., 1996 або 1997 народження. Товариші по службі цих солдатів підтвердили, що троє осіб самовільно покинули полігон близько 15:00.

Близько 17:30 30 листопада одного з окупантів бачили під Барановичами за 20 кілометрів від полігону. У самому місті зранку 1 грудня з'явилися представники "військової комендатури" – солдати з червоно-зеленими нашивками.


Російські солдати втекли з Білорусі / фото телеграм-канал "Мотолько"

Окупанти намагаються втекти з України

Росіяни вигадують різні способи, щоб зберегти власне життя. Вони намагаються завдати собі поранень, домогтися від командування узгодження відпусток та взагалі, якщо не знайти варіант тікати додому, то хоча б перебувати подалі від фронту.

Також через панічний страх зростає кількість дезертирів, які тікають з місць дислокації та намагаються дістатися кордону й перейти його поза пунктами пропусків.

У Росії карають солдатів, які не хочуть воювати

Зауважимо, що російські мобілізовані відмовляються воювати. У країні-агресорці вирішили публічно їх покарати.

Зокрема, у мережі поширили ролик, де один мобілізований відмовився воювати. Його викликали зі строю повідомили про заведення кримінальної справи. Потім до нього вибігли двоє поліцейських, які заламали йому руки та принизливо провели перед строєм.

Ще в одного "мобіка" вистачило сміливості заявити про те, що він відмовляється воювати. З ним зробили теж саме.

Коли був знятий ролик – невідомо. Також незрозуміло, як звати цих військовослужбовців. На відео наче чути, що їхні прізвища "Селіванів" та "Дягтерєв", однак це не точно.

До речі, також щонайменше 20 мобілізованих, ймовірно, втекли з навчального центру в Ульяновську.

Варте уваги – Росіяни так тікали від ЗСУ на Харківщині, що кинули все майно і техніку: дивіться відео