В ОВА закликали цього не робити. Пам'ятайте, що фото та відео з місць прильотів лише допомагають росіянам коригувати свої удари.

Цікаво Потужний вибух прогримів у Одесі

В ОВА закликали не оприлюднювати кадри з місць влучань

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер звернувся до місцевих після потужних вибухів у місті.

Звертаюся до адміністраторів телеграм-каналів, блогерів та любителів попіаритися на прильотах: Не публікуйте наслідки ворожих атак до відбою! Не допомагайте ворогу!
– наголосив посадовець.

У телеграм-каналі "Николаевский Ванек" розповіли, чому не можна оприлюднювати подібні кадри.

"Дивіться, це працює дуже просто. Ви в реальному часі публікуєте фото прильоту, тим самим економите час ворожої розвідки, даєте їм несвідомо матеріал для звіту/доповіді "відпрацювання". Звісно, за тими фото чи відео дізнатися точні координати прильоту не складе труднощів. Таким чином вони розуміють, чи влучили вони, чи потрібно додавати. З високою ймовірністю, додавати у них є чим, і що пустити теж", – мовиться у повідомленні.

Також варто зауважити, що за публікацію кадрів з місць прильотів може загрожувати кримінальна відповідальність.

Коротко про попередні вибухи в Одеській області

  • О 15:28 5 листопада Повітряні сили оголосили повітряну тривогу через ракетну небезпеку в регіоні. Згодом в області пролунали вибухи.
  • Гучно було й в самій Одесі. Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер закликав місцевих обов'язково перебувати в укриттях до відбою тривоги.
  • Пізніше повідомили, що внаслідок атаки на Одеську область було влучання в об'єкт інфраструктури. Від російського удару постраждали троє людей.
  • Окрім того, вибухова хвиля завдала пошкоджень і навколишнім будинкам поблизу об'єкта.