Про вибухи також повідомляли й жителі Одеси. Вони пролунали через кілька хвилин після оголошення повітряної тривоги в місті.

Дивіться також Дружину, тримісячну доньку й тещу вбила російська ракета: на війні загинув одесит Юрій Глодан

Що відомо про вибухи в Одеській області

Повітряні сили близько 15:28 попередили жителів Одеської області про ракетну небезпеку, оголосивши по всій області повітряну тривогу. Пуск ракет у бік області також підтвердили й військові з Сил оборони Півдня України.

Згодом журналісти Суспільного зазначили, що в місті пролунали кілька потужних гучних звуків вибухів.

В Одесі чутно звуки вибухів. В місті та області оголошена повітряна тривога,
– сказали місцеві кореспонденти.

Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер також закликав жителів Одеського району перебувати в укриттях до відбою повітряної тривоги! Він зазначив, що це важливо для роботи наших військових по ворожих цілях.

Зрештою о 15:45 Повітряні сили оголосили про відбій повітряної небезпеки для Одеської області.

В Одеській області раніше також лунали вибухи

  • Увечері 2 листопада в Одеській області пролунали потужні вибухи. Раніше Повітряні сили оголосили по всій області повітряну тривогу через ракетну загрозу з неба.
  • Вибухи пролунали лише за кілька хвилин після того, як в Одеській області зазвучали сирени. Повітряні ціли рухалися у напрямку населених пунктів Затока та Білгород-Дністровський.
  • Згодом у Силах оборони Півдня зазначили, що ворог атакував по Одеській області двома ракетами "Онікс", які випустив з півострова Крим. Внаслідок атаки руйнувань і постраждалих не було.
  • Варто зазначити, що протикорабельні ракети "Онікс" вкрай складно виявити для наших систем протиповітряної оборони. Що відомо про "Онікси", які їхні характеристики і дальність дії – читайте у матеріалі.