У Силах оборони Півдня України зазначили, що таким чином ворог намагається зашкодити цивільному судноплавству. Тому ворог і здійснює такі обстріли.

Дивіться також Нічна атака по Україні: є влучання по території об'єкта інфраструктури на Одешині

Ворог влучив в об'єкт інфраструктури

Військові наголосили, що ворог продовжує свій системний терор південних регіонів. Так, росіяни серед дня з літаків тактичної авіації, з акваторії Чорного моря, випустили протирадіолокаційну ракету Х-31П по Одещині.

Влучанням в інфраструктурний об'єкт пошкоджено адміністративні будівлі. Постраждали три співробітники,
– мовиться у дописі Сил оборони Півдня.

Крім того, там зауважили, що вибухова хвиля завдала пошкоджень і навколишнім будинкам поблизу об'єкта.

В Одеській області була ракетна небезпека

  • Повітряні сили 5 листопада о 15:28 оголосили тривогу в Одеській області, пов'язану з ракетною небезпекою у регіоні. Вже через кілька хвилин у регіоні пролунали потужні вибухи.
  • Вибухи також чули й жителі Одеси. Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер також закликав жителів Одеського району перебувати в укриттях до відбою повітряної тривоги.
  • Після роботи наших захисників по ворожих об'єктах о 15:45 в Одеській області пролунав відбій повітряної тривоги. Небезпеку у небі ліквідували.
  • До цього потужні вибухи в Одеській області лунали 2 листопада. Тоді вибухи також лунали за кілька хвилин після того, як пролунала сирена.
  • Під час тривоги ворожі цілі рухалися у напрямку населених пунктів Затока та Білгород-Дністровський. Під час атаки ворог запустив протикорабельні ракети "Онікс" з берегової установки "Бастіон" з Криму.
  • Варто зазначити, що ракети "Онікс" вкрай складно виявити для наших систем протиповітряної оборони. Що відомо про "Онікси", які їхні характеристики й дальність дії – читайте у матеріалі.