Насправді, недарма дідові (та й не лише мені) здалося, що з початком цього року все шалено прискорилося. Маємо тому незаперечні докази. Новообраний Трамп прилюдно кинув ху*ла з його сподіваннями на "сєсть і парєшать", хобопоци добряче отримали по пиці під Авдіївкою та на Світлодарській дузі, Україна випробує свої новітні ракети просто над Кримом, а мишебраття лише скавучать та підібгали хвостики...

Схоже, що всі ці прикрі самогубства, які зчинила шалена кількість шматків лайна різних розмірів та консистенцій – в кафе, в ліфтах, на виставках, в роїських посольствах та представництвах по всьому світові – це не просто так. Ну крий Боже – навіть супер-пупер-ватний екземпляр покидька, який цілком складається з голубих очей в рожевих окулярах та зайвих хромосом, не може казати, що це випадковість – хіба що скаже, що отих всіх потвор, аж до Цюцюркіна, прибрали "українські ДРГ". Але все одно – прибрали. І невідомо, кого приберуть наступним: я так собі гадаю, що за співзвуччям та за логікою наглих смертей свідків збиття малазійського "Боїнга" – наступним буде Гіркін. Але, загалом, вгадувати в тій лотереї – справа марна, зрозуміло одне: наступні будуть, і вже незабаром.

Так от. Подібний масштаб "зачисток" наступає лише тоді, коли той, кому вони знадобилися, не просто зрозумів, а всім своїм ботоксним нутром збагнув, що, як писав Лесь Подерв'янський, "вже крадеться піздець зі своєю усмішкою хижой". І треба віддавати наказ на прибирання свідків, збирати пєті-мєті та їхати в нещодавно подаровану Зімбабве розкішну клінику пластичної хірургії в сподіванні вийти звідти новою людиною з новими документами.

АЛЕ! Попри ейфорію та "чувство глубокага удовлєтворєнія" цим фактом, ми з вами повинні усвідомлювати й інше. Загнаний у куток пацюк з величезною долею ймовірності захоче вчинити наостаннє "фєєрічєській фінал" і відплатити нескореним їм людям настільки криваво, наскільки зможе (згадайте бодай того ж Гітлера з його "фольксштурмом"). І зручний час для розв'язування великої валки – саме на підході: весна йде, якийсь час навкруги ще буде мокро та незручно, але потім земля підсохне, з'явиться нова "зеленка" – і настане момент для початку масштабної війни. Ветерани-"афганці" не дадуть збрехати: активні бойові дії починалися в них завжди, щойно на перевалах танув сніг, а в долинах з'являлася свіжа "зеленка" – це правило війни ще з часів Ганібала.

Тому дід має побоювання, що стоїмо ми всі на порозі страшного. Може, у того одоробла й гроші закінчуються (або вже скінчилися – кат йо зна!), але зброї та набоїв більш, ніж досить. І гарматного м'яса безглуздого, яке полізе в атаку – теж досхочу. Про ядерну зброю сказати ніц не можу: може, вона в нього таки є, а може – за відсутності українських комплектуючих та українських же фахівців, згнила вона вже в своїх шахтах... проте, навіть гнила атомова ракета може накоїти незчисленних бід, бодай їм самим – але ж ми все одно поруч...

Що з цього випливає? Ні, не страх, не паніка й не похмурі думки про "фсьопрапало". Випливає з цього одне-єдине: спокійно працюємо на перемогу та на Україну. Хто вже як здатен. Хлопці наші стоять кріпенько, волонтери працюють ретельно – а ми з вами, хто як зможе, їм допомагаймо. Оце й усе. Як казав римський імператор-філософ Марк Аврелій: "Fac quod debes, fiat quod fiet". Тобто: "Роби, що личить – збудеться, чому судилося".

Про рахунки для пожертв та біткоїн-гаманця не нагадую – самі вже все знаєте. А як не знаєте – спитайте діда.

Читайте також: Лавров згадав цікавий факт про Чуркіна