Щодо Торнера 19 липня українські правоохоронці відкрили 2 справи: за використання підроблених документів та за незаконний перетин державного кордону.

Читайте також: Не зовсім нові обличчя: хто з одіозних попередників іде в Раду

Слідчі з’ясували, що 38-річний кандидат у нардепи, який зараз представляється Дмитром Григоровичем Торнером, з 2007 року на підставі підроблених документів отримав 5 паспортів громадянина України на різні прізвища та з різними анкетними даними. Окрім того, цей чоловік отримав і 4 паспорти громадянина України для виїзду за кордон, з якими незаконно перетинав державний кордон.

Насправді ж Торнер фактично є громадянином Молдови. Його справжнє ім’я – Дмитро Григорович Некрасов. Цей чоловік перебував у розшуку в Молдові через втечу з в’язниці.

Державна міграційна служба України перевірила законність процедури оформлення паспортів кандидата в нардепи і визнала всі його українські паспорти недійсними. Тож ці паспорти мають вилучити і знищити.

Некрасов, маючи кримінальне минуле, змінив своє справжнє прізвище з метою уникнення кримінальної відповідальності та створення позитивного іміджу на території України, як чесної та добропорядної людини,
– повідомили в СБУ.

Тож тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук з закликом терміново ухвалити відповідне рішення щодо кандидата у нардепи.

Перші обличчя виборчого списку партії "Опозиційна платформа – За життя":