Про це він заявив у прямому ефірі 24 Каналу.

Коли почалася російська агресія, то моє переконання не змінилося. З першого дня насправді російської агресії потрібно було оголошувати воєнний стан, у цьому немає сумнівів. З першого дня потрібно було робити найголовніше – підтримувати і створювати добровольчу українську армію,
– запевнив він.

Він зазначив, що до цього часу депутати не проголосували за добровольчу армію в парламенті.

Читайте також: Чи функціонують в Україні таємні в'язниці Служби безпеки – Наливайченко

"Добровольці першими пішли на фронт. Вони першими здобули зброю. Я пам'ятаю ті невеличкі загони, які залишилися вірними присяги, молоді хлопці офіцери, я віддавав бойові накази – вони йшли в бій, приймали бій проти Гіркіна та його терористів під Слов'янськом і в інших місцях", – прокоментував український політик.

Він закцентував увагу на тому, що проти величезного російського спецназу йшли "купки" з української сторони.

"Разом з нами пішли добровольці. І вони, здобуваючи зброю в бою, показали себе цілком новою боєздатною армією", – сказав Наливайченко.

До слова, колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко стверджує, що українському президенту Петрові Порошенку вже ніхто не вірить, тому якщо опозиція й надалі буде залякуватися, то ні США, ні ЄС однозначно не визнають вибори в Україні. Також він розповів про участь президентської охорони у затриманні лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

Більше – дивіться у програмі.