Уповноважені органи можуть перевірити чинність документів, просто відсканувавши QR-код. У Міноборони опублікували відеоінструкцію, як отримати документ.

Дивіться також Електронний військовий документ вже доступний у Резерв+

Як отримати військовий документ у Резерв+

Щоб отримати електронний військово-обліковий документ потрібно авторизуватись у застосунку Резерв+ та оновити дані щодо себе.

Наступний крок – оновіть мобільний додаток в маркетах Google Play чи App Store. Навіть якщо спочатку опції оновити додаток немає, треба натиснути на нього, щоб опція з'явилась – без оновлення нічого не запрацює.

Після цього в додатку на сторінці з військово-обліковими даними користувача з'явиться вкладка "завантажити PDF". Натисніть на неї, щоб на екрані з'явилася електронна версія військового квитка.

Там будуть вказані військово-облікова спеціальність користувача, його персональні дані, чи перебуває він на обліку, а також інформація про те, чи проходили ви ВЛК нещодавно.

Як отримати військово-обліковий документ у Резерв+: відеоінструкція

Виправлення даних

Також тепер у Резерв+ доступна функція "Виправити дані онлайн" для двох випадків:

  • Я військовослужбовець, але досі на обліку – для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі "Оберіг".
  • Дані не знайдено – для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

В оборонному відомстві зазначили, що громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно.

До теми Що робити, якщо у Резерв+ отримали сповіщення "у розшуку"

Оновлення даних у Резерв+: головне

  • Наприкінці травня в Міноборони повідомили, що виправили помилку, через яку у застосунку Резерв+ деякі громадяни мали статус "у розшуку". Він безпідставно відображався у понад 700 тисяч українців.
  • Раніше у міністерстві анонсували, що у Резерв+ буде QR-код – аналог паперового військового квитка. Речник Міноборони Дмитро Лазуткін зазначав, що QR-код дозволить перетинати кордон без паперового документа.
  • Водночас у Міноборони запевнили, що через мобільний додаток українцям повістки не розсилатимуть. Ба більше, структура не веде роботу над цим функціоналом начебто навіть не ведеться.