Про це Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

"Такі домовленості були на вчора. Втім, знову нічого не відбулося. Я знову змушена констатувати, що Тетяна Москалькова (російська омбудсмен, – ред.) не приймає рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести. Мене знову запросили на переговори. Я їду, але...", – написала Денісова.

Читайте також: Бранцю Кремля Балуху придумали нові абсурдні обвинувачення

Вона пояснила, що відповідно до попередніх домовленостей, які були досягнуті ввечері 18 червня, перший візит Москалькової повинен був відбутися до Вишинського.

"Відбулися домовленості з усіма органами, які впливають на те, щоб переправити Вишинського в київський СІЗО. Такі згоди отримані від СБУ, під слідством якого перебуває Вишинський, від слідчого, який веде його справу, і про супровід його в місто Київ домовилися з МВС", – уточнила українська омбудсмен.

Водночас Денісова вона повинна була вирушити в Лабитнангі на зустріч з уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Він супроводжує нас до колонії, де синхронно ми об 11 годині, Тетяна Москалькова о 9 годині ранку (вона за київським часом, ми за місцевим часом) входимо одночасно в колонії. Ми відвідуємо Олега Сенцова, вона – Кирила Вишинського,
– описала план українська омбудсмен.

Читайте також: Держдеп США занепокоєний станом чотирьох ув'язнених українців у Росії

За її словами, мовилося також про те, що Москалькова відвідає російських військовослужбовців Максима Одинцова і Олександра Баранова.

"А вже після повернення її в Москву ми плануємо спільне відвідування Романа Сущенка. Потім вже подальші кроки з відвідування мною Челябінська, де перебуває Станіслав Клих і Олександр Кольченко. Потім – відвідати Миколу Карпюка у Володимирі, пізніше здійснити візит у Ростов і Крим", – написала Денісова.