Таку думку 24 Каналу висловив російський публіцист із США Андрій Піонтковський, зауваживши, що влада – це приємний додаток. Основна мета Путіна – не відставати від своїх прибічників та передати донькам свої надбання.

Дивіться також Вирок путінському режиму: що спричинить незворотні процеси у Росії

Чому Путін вивів доньок на публіку

За словами Піонтковського, поява дочок російського диктатора не є індивідуальною поведінкою його сім'ї, а стандартним російським процесом. В Росії влада і гроші – це однакові поняття. Ті люди, які мають владу, мають і великі переваги у бізнесі, адже весь російський бізнес – це використання адміністративного ресурсу: від власника кіоску до очільників нафтових компаній.

Ми бачимо успіхи сімейства Патрушевих, Ковальчуків – це найближчі люди Путіна. Відповідно, що ж йому відставати від своїх підлеглих. Цей процес цікавить від покоління батьків не стільки через передачу влади, як про передачу власності,
– підкреслив російський публіцист із США.

Головною метою для Путіна – є передача всіх своїх статків та надбань, а влада – це вже важливий додаток, без якого власність буде важко втримати.

Владімір Путін: останні новини

  • Путін заявив, що Захід "грається з вогнем", коли припускають ймовірність нашої держави завдавати ударів із західної зброї по території Росії. За словами глави Кремля, українські удари по Росії з використанням далекобійної західної зброї, втягне країни Заходу у війну.
  • Російський диктатор виклав свою "теорію перемоги", яка передбачає поступовий наступ російських військ без визначеного кінця, перешкоджання успішним контрнаступам України та ведення війни на виснаження.Аналітики ISW зауважують, що Путін вірить у здатність Росії "видавити" українські війська з окупованих територій, розраховуючи на відсутність додаткової допомоги Україні з боку Заходу.
  • Журналісти Bloomberg вважають, що часу для того, аби здійснити суттєвий прорив на лінії фронту у російського диктатора стає все менше. Київ вже отримує зброю на мільярди доларів від своїх союзників, а на новому фронті, який відкрили росіяни у Харківській області, окупанти зазнають великих втрат.