За його словами, це може спровокувати глобальний конфлікт. Про це російський диктатор заявив у вівторок, 28 травня, про що пише видання Reuters.

Дивіться також "Варшава теж отримає порцію радіоактивного попелу": в Кремлі погрожують почати світову війну

Що заявив лідер країни-агресорки

Зазначається, що в той час, як країни Заходу намагаються вирішити, що робити з просуванням російських військ в Україні, Путін все частіше говорить про ризик більш масштабного конфлікту.

Постійна ескалація може призвести до серйозних наслідків. Якщо ці серйозні наслідки виникнуть в Європі, як будуть поводитися Сполучені Штати, беручи до уваги наш паритет в галузі стратегічних озброєнь? Важко сказати – чи хочуть вони глобального конфлікту?
– заявив диктатор журналістам у Ташкенті.

За словами глави Кремля, українські удари по Росії з використанням далекобійної західної зброї, втягне країни Заходу у війну. Крім цього, Путін також додав, що ймовірна відправка французьких військ в Україну буде кроком до глобального конфлікту.

Говорячи про членів НАТО в Європі, Путін заявив, що малі країни "повинні усвідомлювати, з чим вони граються", адже вони мають невелику територію і дуже щільне населення.

"Це фактор, який вони повинні мати на увазі, перш ніж говорити про завдання удару вглиб російської території", – сказав російський диктатор.

Зауважимо, що західні ЗМІ почали писати про те, що президент США Джо Байден все ж може погодити дозвіл Україні завдавати ударів по території Росії американською зброєю. Відповідне рішення може бути відповіддю на поставку Китаєм Росії передових технологій.

Що говорять у Нідерландах про удари України по Росії: коротко

  • Глава Міноборони Нідерландів Кайса Оллонгрен наголошує на праві нашої країни завдавати ударів України по Росії.
  • Вона зазначила, що Україна має право використовувати всі засоби для оборони і відновлення територіальної цілісності.
  • Оллонгрен заявила, що, на її думку, це не повинно бути предметом дискусій, і вона сподівається, що "інші країни, які мають не схожу позицію, змінять її".
  • За її словами, зараз Україна бореться "зі зв'язаною за спиною однією рукою".