Нещодавно волонтер Сергій Притула розплакався, коли дівчинка принесла йому гроші для ЗСУ, які заробила грою в шахи. Тепер кошти для нашої армії волонтеру передав 8-річний Сергійко з Чернігова.

Читайте також Сказав усе, що накипіло в українців, – Притула про своє емоційне звернення до росіян

Щоб заробити на ЗСУ, хлопчик співав пісень

Притула, як завжди розчулився, коли дитина поставила пачку грошей на стіл. Сергійко розповів, що заробив їх на Валу в Чернігові, коли просто співав українських пісень.

Так добре хлопець співав, що назбирав аж 64 тисячі гривень для ЗСУ й приніс їх до волонтерського штабу Притули. Дитина зізналась, що гроші мусили поміняти на грубші купюри, бо інакше б зайняли весь стіл.

Притула запитав хлопчика, на що витратити кошти. Той відповів, що може на джипа, якщо вистачить, каски, автомати, бронежилети, чи дрони. Притула сказав, що можуть використати на дрони.

В результаті, разом вирішили, що витратять на ремонт затрофеєного російського танка, який тепер нищитиме окупантів.

Хлопчик передав гроші для ЗСУ: дивіться відео

Допомога для України

  • Боротися з росіянами нашій державі допомагають і за кордоном. Зокрема, спершу на Bayraktar для нас зібрали литовці. Згодом це ж зробили поляки. Нашим друзям вдалось зібрати близько 5 мільйонів.
  • Згодом компанія Baykar, яка виготовляє ці безпілотники заявила, що безкоштовно передасть Україні ще один Bayraktar, на який збирали гроші добросердні поляки. Так само вона зробила і з тим, який збирали литовці.
  • Ба більше, українцям вдалось зібрати гроші одразу на чотири Bayraktar. Збір на них також запускав Сергій Притула. І компанія їх теж віддала безкоштовно для нас. За словами Притули, їх доставка запланована на другу половину серпня. Куди вони вирушать потім – вирішить Міністерство оборони.

Дізнайтесь більше про новий потужний проєкт Притули: дивіться відео