Крім того, під час свого звернення Байден також розповів про питання кордону і перешкоди від експрезидента США Дональда Трампа. Що ще розповів Байден у зверненні до Конгресу – читайте у матеріалі 24 Каналу.

До теми Байден накладе вето на законопроєкт про допомогу Ізраїлю без підтримки України

Байден розповів про перешкоди від Трампа

Американський очільник зазначив, що вже доволі довгий час міграційна система США зламана, тому він дав вказівку своїй команді провести перемовини з конгресменами, щоб досягти двопартійної домовленості, яка містить "найсправедливішу, найгуманнішу реформу" цієї системи.

Тепер потрібно, щоб цей документ прийшов до зали Сенату. Чому цього не відбувається? Просте пояснення: Дональд Трамп. Він думає, що це політично на його користь використати це питання як зброю замість того, щоб врегулювати це питання,
– заявив Байден.

Крім того, американський глава зауважив, що Трамп намагається залякати республіканців, щоб вони голосували проти цієї домовленості.

Президент США розповів про важливість закону для України

Байден також зауважив, що ухвалення цього закону є важливим для України. Під час виступу американський глава вдягнув жовто-блакитну краватку і значок з прапором нашої держави.

Ця країна потерпає від жорстокого вторгнення. Кожен місяць затримок означає, що в них стає менше артилерії, менше можливостей захиститися від російського нападу. Цього хоче Путін,
– пояснив президент США.

Він також зауважив, що українці хоробро борються, а американці, своєю чергою, мобілізували коаліцію з 50 країн і об'єднали НАТО.

"Ми не можемо відвернутися. Підтримка цього законопроєкту – це протидія Путіну. Якщо документ не підтримати – це допоможе Путіну. Якщо ми не зупинимо його апетити – він не зупиниться на Україні і витрати для США зростуть", – сказав він.

Байден також наголосив, що підтримка України в цей критичний час ніколи не буде забута. Він також зазначив, що цей законопроєкт допоможе Ізраїлю у конфлікті з Палестиною.

Байден сказав, що буде у разі неухвалення закону

Зрештою американський голова сказав, що якщо документ затвердить Конгрес, то він його одразу підпише. Але якщо цього не станеться, то Байден сказав, що буде чітко знати й доносити до американського народу, хто виступив проти.

Крім того, Байден сказав, що у разі неухвалення документа зробить висновок, хто з республіканців боїться Дональда Трампа, і тому надалі саме експрезидент США відповідатиме за провалення голосування.